Tablica pamiątkowa

Tablica pamiątkowa

Tablica pamiątkowa ma dbać pamięć przyszłych pokoleń.

Staramy się, by nasze tablice pamiątkowe były nie tylko nośnikiem ważnych treści, które chcemy zachować w pamięci. Chcemy, by były atrakcyjnymi wizualnie zapisami historii i w możliwie najlepszy sposób wkomponowywały się w otoczenie.

Tablica pamiątkowa z grawerowanym tekstem lub z doklejanymi aplikacjami 3D to trwały i efektowny obiekt znajdujący się zwykle w otwartej przestrzeni publicznej. Staramy się, by tablice pamiątkowe były czytelne i charakteryzowały się profesjonalnym wykonaniem. Tablice wykonujemy z takich materiałów jak: szkło, metal lub tworzywa sztuczne, jak również łączymy ze sobą wiele rodzajów materiałów, by stworzyć unikat, prawdziwą “perełkę”.

Poznaj kategorie naszych produktów:

Tablice szklane

Estetyczne i nowoczesne rozwiązanie, które w czytelny sposób eksponuje logo, ale nie zakłóca przy tym np. fasady budynku.

Wieloelementowe

Ich ekskluzywny wygląd zawdzięczamy wysokiemu stopniowi skomplikowania, oraz wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów.

Tworzywa sztuczne

To rozwiązanie, które pozwala na stosowanie skomplikowanych kształtów ciętych laserem lub w miejscach narażonych na wandalizm.

Tablice metalowe

Trwałe stablice o ciekawym wzornictwie pozwalające na wprowadzenie ażurowych prześwitów wycinanych strumieniem wody lub laserem.